informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
-31%
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 111 Kč na další nákup

Dětský dřevěný stoleček Aksent

5 385 Kč
3 693
3 052 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Exit
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky

Aksent je stůl ze dřeva Polární borovice, pocházejícího z trvale udržitelných zdrojů (Certifikace FSC). Vrchní část tvoří odnímatelný kryt, po jehož odstranění se odhalí prostor, který děti s oblibou využívají jako malé pískoviště. Do volného prostoru se také vejdou plastové nádoby - po naplnění vodou vznikne ideální místo na hraní s loďkami, mytí rukou... Součástí je také pohodlná lavice. Aksent = piknikový stůl, vodní nádrž i pískoviště v jednom.

Specifikace:

  • Rozměry: 89x95x50 cm
  • Materiál: Polární borovice 
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX