DomyCeloroční montovaný dům PASCAL 35 m², stěny 58 mm

Hlavní charakteristiky

 • 2 roky záruka
 • Montáž svépomocí
 • Promyšlené dispoziční řešení
 • Tradiční design
 • Sezónní stavba
 • Dřevěná okna a dveře
 • Masivní dřevěná konstrukce
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Slevy až 50 % a montáž zdarma s garancí nejlepší ceny + u fyzických osob navíc vracíme DPH!
Montáž zdarma a "garance" jsou časově omezené a platí za speciálních podmínek u vybraných produktů. Vrácení DPH platí naopak na zakázkovou výrobu.

ZdarmaJako dárek získáte

 • Sleva až 26% na stylové domy Hobbytec Wood
 

SpecifikaceTechnické informace

Sezónní stylový PASCAL ze severské borovice má rozměry 4,5 x 7,8 m (35 m²), stěny tloušťky 58 mm a 4 místnosti. Tento dům je jeden z nejkompaktnějších a velmi prostorných variant pro ty, kteří hledají dostatek prostoru a soukromí. Stylové domy jsou určeny pro montáž svépomocí.

Střecha dřevěného domu je uzpůsobena bezproblémovému odtékání vody nenápadnými okapovými rourami. Podlaha a střešní prkna jsou řešena pero-drážkovým systémem, který se vyznačuje stabilitou a bezproblémovou manipulací. Okna i dveře jsou vyplněná dvojsklem. Venkovní okenice vám snadno zajistí intimitu, bezpečí a sníží náklady na vytápění.

Rozměr 

   
    

  Katalog dřevěných domů a zahradních chatek ke stažení (10MB)

  Doprava

  Stylový dům PASCAL je určený k montáži svépomocí. Dodávka domu obsahuje stavebnici, ze které dokáže zručný kutil vytvořit krásný obytný prostor. 

  Stavební připravenost

  Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné, aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu.

  VýhodyProč tento produkt u nás?

  • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
  • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý
  • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
  • Dřevěná konstrukce - přírodní vzhled a nenáročná údržba
  • Dům na míru - variabilita, mobilita a modularita
   

  PrůběhPrůběh zakázky

  1. Výběr typu domu

  Na našich stránkách naleznete širokou nabídku modelů jednotlivých mobilních domů. Při výběru pak záleží na vašich preferencích a budoucím využití. Tento typ staveb se dá využít pro soukromé i komerční účely. Dle toho společně naplánujeme rozměry a další prvky.

  Široká nabídka jednotlivých modelů

  V Říčanech u Prahy a v Brně jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty.. Zde naleznete ukázkové mobilní domy a přímo si vyzkoušet jejich vlastnosti, vše to za doprovodu zkušeného odborníka. Ten vás provede celou problematikou příprav a stavby samotné. 

  2. Návštěva stavebního úřadu

  Pro realizaci mobilního domu není nutné vyřizovat stavební povolení. Dle stavebního zákona a jeho následné novele se ale mobilní dům považuje za výrobek, který plní funkci stavby, takže se návštěvě příslušného úřady nevyhneme. V takovém případě nám postačí získat územní souhlas.

  Náležitosti dle zákona

  Mobilní dům je posuzován dle stejných pravidel jako každá jiná stavba. Zákon stanovuje požadavek na použití jen takových výrobků, materiálu a konstrukcí, které jsou způsobilé plnit požadavky na mechanickou odolnost a stabilitu, požární bezpečnost, hygienu, ochranu životního prostředí a další nezbytné parametry. 

  3. Počátek stavby domu

  Pro mobilní dům není třeba budovat betonové základy. Stavba je umístěna na zemní vruty, které jsou zcela stabilní a poskytnou domu potřebnou oporu. Navíc je lze umístit i do náročnějšího terénu. Předtím je nutné mít dostatečné informace o stavu pozemku. Ty zjistíme pomocí geologického průzkumu.

  Stěhování je kdykoliv možné

  Zemní vruty zcela šetří přírodu. Při jejich realizaci není třeba využívat těžkou techniku. V případě stěhování je lze bez problémů vytáhnout a pozemek uvést do původního stavu. Základová deska se následně umisťuje přímo na ně. 

  4. Střešní krytina a příčky

  Hrubá stavba se následně skládá ze SIP panelů, stropu ze sádrokartonu a dalších součástí. Umístění oken lze zvolit zcela na míru a není problém dispozice upravovat i při realizaci. Stavba provádíme na klíč a pro vás je tedy zcela bez starostí.

  Výhody SIP panelů

  SIP panely představují moderní technologii, která je zcela praktická a zároveň splňuje všechny nároky mobilního domu. Je vyroben z vysoce kvalitního dřeva a skládá se ze tří vrstev. Ty mají skvělé izolační vlastnosti. Jedná se o přírodní materiál, který je zcela šetrný k přírodě.

  5. Finální stavba domu

  Stavba mobilního domu trvá přibližně 4 týdny. Po této době je vše připraveno k nastěhování. Jelikož není třeba vyřizovat stavební povolení, není také nutné procházet kolaudačním procesem.

  Rozšiřující moduly mobilního domu

  Mobilní domy vynikají svojí variabilitou. Kdykoliv v budoucnu můžete jejich obytnou plochu rozšířit a přidat další místnosti. K tomu vám budou sloužit tzv. rozšiřující modely. Lze vytvořit obydlí přesahující 150 m². 

  ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

  Přesvědčte se na vlastní oči

  Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

  Čeká na vás:

  • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
  • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
  • 58 vystavených produktů

  HobbytecRodinná firma

  • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
  • Montáže po celé čr a slovensku

   V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
  • Design, kvalita, cena

   Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
  • Největší showroomy v čr

   Vytvořili jsme pro vás největší ukázková centra svého druhu v ČR. Naleznete nás v Praze a Brně.
  • Vlastní výroba

   Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
  • Nejširší nabídka v ČR

   Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.