Celoroční montovaný dům BRUNO 27+11 m²,stěny 44+44 mm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Hobbytec Wood
Materiál:dřevo
Velikost zahradních domků:XXL 21m2 a více
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 5 let
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Poschoďový montovaný dům BRUNO o rozměrech 4,5 x 6 m a ploše 27 + 11 m² ze severské borovice -  ideální jako rodinná chatka, v níž si užijte nejednu dovolenou. Dům je možné kromě sezónního lenošení používat jako celoroční dům, místo pro ubytování hostů či prostor pro vaši dílnu.

U vstupu vás uvítají krásné prosklené dveře vedoucí do srdce domu, velké místnosti, ideální pro obývací pokoj s relaxační zónou. Napravo najdete vstup do místnosti, která je svými rozměry a umístěním vhodným adeptem na koupelnu s toaletou. Po levé straně se nachází místnost jako stvořená pro kuchyň. Ta má dva vstupy, jeden z obývacího pokoje a jeden z venkovní strany. Oddělená kuchyň je skvělá pro vášnivé kuchaře, kteří se neradi nechávají při svém vaření rušit. V horním patře se nachází prostor pro větší pokoj, ideální pro ložnici či pracovnu. 

Dům BRUNO má v tomto provedení dvojité stěny o síle 44+44 mm.

 
 
Rozhodnete-li se dům využívat pro celoroční bydlení, ubytovávání hostů a podobně, lze obohatit o foukanou minerální izolaci.  
 
Střecha dřevěného domu je uzpůsobena bezproblémovému odtékání vody nenápadnými okapovými rourami. Podlaha a střešní prkna jsou řešena pero-drážkovým systémem, který se vyznačuje stabilitou a bezproblémovou manipulací. Okna i dveře jsou vyplněná dvojsklem. Venkovní okenice vám snadno zajistí intimitu, bezpečí a sníží náklady na vytápění. 

Doprava:

 
Montovaný dům BRUNO můžete smontovat sami svépomocí, nebo nechat montáž na nás.
 
  • Dodávka bez montáže: dům dodáme paletizovaný kurýrní službou -  nutno zajistit prostor pro vjezd nákladního auta a následné složení palet.
  • Dodávka včetně montáže: doprava je účtována individuálně.
 

Potřebuji stavební povolení?

Informace o problematice stavebního povolení popisujeme v článku ZDE, ve kterém vás seznámíme s případy, kdy potřebujete stavební povolení.

 

Stavební připravenost:
 

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné, aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu.

  
  
 

 


Více informací na 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
100 %
2zákazníci hodnotili
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
20. 9. 2016

Zakoupil jsem jej na pozemek, který mám kousek za Prahou a trávíme tam s manželkou spousty času.Takto už nemusíme každý den dojíždět a můžeme si klidu a ticha užívat jak dlouho budeme chtít.Díky H.

13. 10. 2016

Domek jsem vybrala na můj pozemek který mám kousek za Prahou a travím tam spousty času vzhledem k tomu že bydlím v paneláku.Domeček už s manželem obýváme téměř pravidelně každý víkend. Moc děkuji. Mikšovská L.

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

ALAIN 31 m²
295 352 Kč 227 194 Kč
JEAN 29 m²
344 784 Kč 275 517 Kč
VýprodejShowroomMOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní
720 000 Kč 499 900 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality