Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1542 Kč na další nákup

Barový set TEAKMAN

51 390
42 471 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu dimenza
Barový set TEAKMAN. Na výběr 4 barevné kombinace. Set obsahuje 4x barovou židli a 1x barový stůl. Konstrukce je vyrobena z hliníku a potřena bílým nátěrem, který je odolný proti povětrnostním vlivům. Sedací a zádová část židlí je opletena plochým PE ratanem, který nabízíme ve 4 barevných variantách. Deska jídelního stolu je vyrobena z 16 mm silného teakového dřeva. Díky přírodním barvám a kombinaci PE ratanu s teakovým dřevem vyniká celá barová souprava řady TEAKMAN ve venkovním prostředí. Využitelné na terasách, osobních i komerčních zahradách, venkovních prostorách.

Specifikace:

židle:
  • šířka: 54,5 cm
  • hloubka: 66 cm
  • výška: 104 cm
stůl:
  • šířka: 194 cm
  • hloubka: 60 cm
  • výška: 106 cm
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX