informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 3039 Kč na další nákup

AMELIA sestava

101 290
83 711 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu dimenza
Teaková zahradní sestava AMELIA je vhodným řešením pro Vaše restaurace či zahrady. Set se skládá ze 6 křesel s teakovými područkami a 1 obdélníkovým rozkládacím stolem. Díky tomu, že se dá rozložit z původní délky 160 cm na 210 cm, se k němu vejde velký počet hostů. Vrchní deska stolu je vyrobena z velmi odolného teaku o výšce 15 mm. Využití je možné v restauracích, kavárnách a barech, ale také v soukromých zahradách.

Specifikace:
  • délka: stůl 210,  křeslo 56 cm
  • šířka: stůl 100, křeslo 56 cm
  • výška: stůl 75cm, křeslo 85 cm
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX