informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

WPC dlaždice G21 Samoa indický teak 2,3x30x30 cm

95
79 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

Výrobce:G21
Dostupnost:2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu penta
WPC dlaždice G21 Samoajsou součástí komplexního podlahového systému G21 a je vhodné je použítjako exteriérovou podlahovou krytinu. Splňují vysoké kvalitativnínároky a zároveň jsou cenově dostupnější než jiné druhy podlahovýchkrytin.

Dlaždice G21
mají velice snadnou a rychlou montáž i demontáž.Jednoduše je spojujete zaklapnutím podkladových nosných umělohmotnýchkonstrukcí sousedních dlaždic. Jejich okraje směřující do volnéhoprostoru poté osadíte přechodovou lištou.
spodek dlaždic
Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % zdřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty(extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický apo všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin azároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položenés použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale narozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebonátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost ajsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál
je díky svým vlastnostem vhodný pro použití namístech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovníhoprostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.Využijete ho tedy na venkovních terasách, plochách kolem bazénu, nabalkoně, apod.

Parametry:

Rozměr dlaždice (výška x šířka x délka): 2,3 x 30 x 30 cm
Barevné provedení: Indický teak

V balení je 11 ks dlaždic; jsou prodávány po baleních či po jednotlivých kusech. Uvedená cena je za 1ks dlaždice.

Pro vybudování podlahy budete k WPC dlaždicím potřebovat přechodové lišty G21,které naleznete v naší nabídce. Používají se na zakrytí rozdílů mezivýškově různými typy podlah a poskytují především estetický dojem abezpečnost při užívání.
zakončovací lišta
Podlahový systém G21 má několik nesporných výhod oproti jiným podlahovým krytinám:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází vprůběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálůnemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu.

Životnost
– WPC terasy a podlahy mají životnost až 20 let. Narozdíl od teras z exotického dřeva nedochází ke kroucení nebotřískování prken. Odolávají povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům.WPC kazety jsou také odolné vůči slané a chlorované vodě, a jsou tedyvhodné k bazénům.

Bezpečný a protiskluzový povrch
– Na rozdíl od dřevěných terasmůžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vámnebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou,takže je můžete využívat u bazénů či za deště.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové luxusní pergoly již od 40 tis. Kč

24.9.2016

Nechte se inspirovat a pořiďte si funkční luxusní pergoly.Využijte akčních slev.

Hliníkový altán sleva 43%

21.8.2016

Jedinečná nabídka zahradního altánů série French se slevou 43%. Platí pouze do vyprodání. Limitovaná série.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX