informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 6050 Kč na další nákup

Výstavní přístřešek na 2 auta s plochou střechou 4 sloupky SLEVA 57%

284 350 Kč
121 000
100 000 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Siebau
Dostupnost:2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Počet stání:Dvě vozidla ,  Řadové přístřešky
Šířka:6 m
Přístešek na dva vozy umístění v showroomu v Tehovci. Přístřešek je ve velikosti 5x86x5,86m s uzamykatelným boxem. Box nemusí být součástí přístřešku. Cena nezahrnuje montáž přístřešku, kterou si může zákazník zajistit sám. V případě dodání na klíč demontáž/montáž je cena o 20% vyšší. Běžná cena celého kompletu 235.000,-. Nyní jen 100.000,- Kč bez DPH. 

Sleva 57% - jediný kus !Součástí přístřešku je dešťový svod, obvodové atiky. Barva přítřešku antracit. Přístřešek má 4 nosné sloupky. Přístřešek má mírné mechanické oděrky. Záruka na přístřešek 2 roky. Německý výrobce Siebau GmbH. 

Moderní přístřešky na auto dodáváme v několika modelových provedeních, každý je jiný a originální. Jedno mají přesto společné - prémiovou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti a 100% ochrany vozu před rozmary počasí. Přístřešky lze modulově přidávat vedle sebe čímž není omezena šíře přístřešků. Velmi oblíbené jsou i řadové provedení přístřešků u bytových domů. 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Ivan Z.|
Celkové hodnocení:
18. 10. 2016

Perfektní. Díky Ivan.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové luxusní pergoly již od 40 tis. Kč

24.9.2016

Nechte se inspirovat a pořiďte si funkční luxusní pergoly.Využijte akčních slev.

Hliníkový altán sleva 43%

21.8.2016

Jedinečná nabídka zahradního altánů série French se slevou 43%. Platí pouze do vyprodání. Limitovaná série.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX