informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Terasové prkno G21 2,5*14*400cm, Indický teak mat. WPC

557
460 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

Výrobce:G21
Dostupnost:2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu penta
Terasové prkno G21v barvě Indický teak z WPC materiálu je součástí komplexníhopodlahového systému G21. Ten je praktickým řešením na exteriérovépodlahové krytiny. Splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky, ale je icenově výhodný.

Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % zdřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty(extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický apo všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin azároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položenés použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale narozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebonátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost ajsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech,kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako jenapř. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd. Využijete ho tedyna venkovních terasách, plochách kolem bazénu, na balkoně, apod.

Rozměr terasového prkna (tloušťka x šířka x délka):
2,5 x 14 x 400 cm

Pro vybudování podlahy budete k terasovým prknům G21 dále potřebovat následující prvky, které naleznete v naší nabídce:

nosník
1) Nosník terasových prken
– pokládá se napříč pod terasová prkna sroztečí 35 cm. Doporučená spotřeba: 3 m nosníku terasových prken na 1m2 terasového prkna.

2) Příchytka terasového prkna k nosníku
  – používá se v každémbodu, kde dojde ke křížení nosníku s terasovým prknem. Slouží zároveňjako distanční prvek pro vytvoření dilatační mezery mezi jednotlivýmiterasovými prkny. Doporučená spotřeba: 22 ks na 1m2 terasového prkna.
příchytka terasového prkna
3) Příchytka nosníku terasových prken k podkladu
– příchytku je potřeba použít na každých 40 cm délky nosníku. Doporučená spotřeba: 8 ks na 1m2 terasového prkna.
příchytka nosníku
4) Zakončovací lišta
– používá se na zakrytí pohledových hranpoložené podlahy či terasy. Spotřeba je individuální podle tvaru plochya velikosti viditelných hran.
zakončovací lišta
Podlahový systém G21 má několik nesporných výhod oproti jiným podlahovým krytinám:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází vprůběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálůnemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu a životnost přes 20 let.

Bezpečný a protiskluzový povrch
– Na rozdíl od dřevěných terasmůžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vámnebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou,takže je můžete využívat u bazénů či za deště.

podlaha

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové luxusní pergoly již od 40 tis. Kč

24.9.2016

Nechte se inspirovat a pořiďte si funkční luxusní pergoly.Využijte akčních slev.

Hliníkový altán sleva 43%

21.8.2016

Jedinečná nabídka zahradního altánů série French se slevou 43%. Platí pouze do vyprodání. Limitovaná série.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX