informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Reflektor G21 LED 20W, 1600lm, 240V, studená bílá, krytí IP65

639
528 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

Výrobce:G21
Dostupnost:2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu penta
REFLEKTOR G21 LED 20 W, 1600 lm  je možnouúspornounáhradou  150 W halogenového reflektoru. Pro lepší orientaci vámpřekláddáme srovnání halogenových reflektorů a LED reflektorů:
50 W halogen = 10 W LED
150 W halogen = 30 W LED
300 W halogen = 50 W LED
500 W halogen = 100 W LED
 
REFLEKTOR G21 LED 20 W je skvělým řešením pro osvětleníjakýchkoliv venkovních i vnitřních prostor. Dobře se uplatňuje připřímém nasvícení pracovních ploch.
 
LED reflektory jsou vhodné k použití za zhoršených mechanických aklimatických podmínek, například jako stavební osvětlení. Jsou odolnévůči otřesům i případným pádům a díky krytí IP65 také proti prachu a vlhkosti.

Odolnost proti vlhkosti, nízká pracovní teplota LED zdrojů, tedy inízká teplota povrchu těchto reflektorů, umožňují jejich použítí vbezprostřední blízkosti vodních  ploch. Nehrozí popraskánírozpáleného krycího skla, nehrozí ani  úraz elektrickým proudem zpoškozeného reflektoru. LED reflektory netrpí častým rozsvěcovaním azhasínáním.

Mimo výrazné úspory elektrické energie tak lze ušetřit i za častějšívýměnu halogenové žárovky. Pro srovnání, životnost halogenových žárovekv reflektorech je 2000hodin, oproti tomu reflektory s LED zdrojemvydrží svítit až 50 tisíc hodin.

Díky LED technologii lze počítat s maximálním možným osvětlením plochy,pří úspoře až 80 % nákladů na elektrickou energii oproti klasickýmhalogenovým reflektorům.

Parametry

Napájení AC 100 - 240 V
Příkon 20 W
Barva světla 6000 K (studená bílá)
Světelný tok 1600 lm
Zdroj světla LED MCOB
Úhel svitu 120 °
IP 65
Rozměry  149,9 x 181,9 x 52,3 mmm
Životnost  až 35000 hodin
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové luxusní pergoly již od 40 tis. Kč

24.9.2016

Nechte se inspirovat a pořiďte si funkční luxusní pergoly.Využijte akčních slev.

Hliníkový altán sleva 43%

21.8.2016

Jedinečná nabídka zahradního altánů série French se slevou 43%. Platí pouze do vyprodání. Limitovaná série.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX