informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Baterie G21 pro LED reflektor G21 přenosný bateriový 10W

799
660 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

Výrobce:G21
Dostupnost:2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu penta
Představujeme vám kvalitní BATERII GARDEN 21 včerné barvě.  Baterie G21 jeurčená jako náhradní pro přenosné 10 W  LED reflektory G21.Přenosný reflektor G21 s integrovaným akumulátorem jevhodný pro použití všude kde není k dispozici přívod elektrickéenergie. Baterie je plněvyměnitelná, takže v případě, že jste úplně bez možnosti nabíjení, jemožnost baterii jednoduše vyměnit za nabitou a prodloužit si provozreflektoru. Proto je baterie  praktické, velice rychle a jednodušepoužitelné příslušenství reflektoru, připojíte jej pouze lehkýzacvaknutím. Aktuální stav akumulátoru LED reflektoru lze kontrolovatdíkypřehlednému indikátoru stavu baterie. Oproti běžným náhradním bateriímvydrží baterie G21 500 x déle. Baterii chrání SOS varovánímodročerveným světlem.

Baterie disponuje  kapacitou 4,4 Ah. Na jedno nabitív trvání cca 5 hodin vydrží dodávat energii až 12 hodin pro trvalýkonstantní svit po celou dobu provozu.

Součástí baterie je USB port a proto lze  baterii použít knabíjení Iphone, Ipod, Samsung, HTC, LG a dalších mobilních telefonů.

Parametry

kapacita 4,4 Ah
Rozměry cca 80 x 70 x 60 mm
Nabíječka je součástí balení
Doba nabíjení: 5 h
Doba použití:
100% po 3 h provozu
75%  po 4,5 h provozu
50%  po 6 h provozu
25%  po 12 h provozu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové luxusní pergoly již od 40 tis. Kč

24.9.2016

Nechte se inspirovat a pořiďte si funkční luxusní pergoly.Využijte akčních slev.

Hliníkový altán sleva 43%

21.8.2016

Jedinečná nabídka zahradního altánů série French se slevou 43%. Platí pouze do vyprodání. Limitovaná série.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX